Běh Borským parkem 2018

O běhu | Pozvánka | Propozice | Mapa | Přihláška | Seznam závodníků | Výsledky

# Jméno Ročník Klub Kategorie Zaplaceno
1 Ema Potůčková 2012 SCPl předžákyně mladší Ano
2 Teodora Chvalová 1990 Forrest Gump team ženy Ano
3 David Fenderl 1991 Amatér muži Ano
4 Tereza Machová 2011 Amatér předžákyně mladší Ano
5 Zuzana Machová 2014 Amatér předžákyně mladší Ano
6 Radmila ŠTÍPKOVÁ 1991 Amatér ženy Ano
7 Jan Majer 1973 Silvini Madshus team veteráni I Ano
8 Tomáš Peteřík 1980 AT Dian muži Ano
9 Denisa Brunátová 2004 SCPL dorostenky mladší Ano
10 Josef Fikrle 1985 Amatér muži Ano
11 Milan Černý 1951 Sportovní Club Černý,z.s. veteráni III Ano
12 Johana Kateřina Červená 2015 SCPL předžákyně mladší Ano
13 Věra Bielková 1976 Amatér veteránky I Ano
14 Jakub Pyšný 2006 TJ Košutka Plzeň žáci starší Ano
15 Markéta Pyšná 2009 Amatér předžákyně starší Ano
16 Karolína Bezděková 2002 Amatér dorostenky starší Ne
17 Pavel Kratochvíl 2012 Amatér předžáci mladší Ano
18 Leontýna Kratochvílová 2010 Amatér předžákyně starší Ano
19 Viktorie Hejlová 2007 AE klub LADY Plzeň žákyně mladší Ano
20 Lilly Sofie Šímová 2010 Amatér předžákyně starší Ano
21 Nikol Ella Šímová 2012 Amatér předžákyně mladší Ano
22 Adéla Kočandrlová 2004 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenky mladší Ano
23 Martin Kočandrle 2002 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci starší Ano
24 Václav Podlena 1984 Amatér muži Ano
25 Jan Šrail 1990 SCPL muži Ano
26 Andrea Šrail 1995 SCPL ženy Ano
27 Tobiáš Metlička 2013 Amatér předžáci mladší Ano
28 Fabián Metlička 2015 Amatér předžáci mladší Ano
29 Barbora Metličková 2006 Amatér žákyně starší Ano
30 Karel Šik 1968 Amatér veteráni II Ne
31 Lenka Šiková 2004 AK Škoda Plzeň dorostenky mladší Ne
32 Martin Nosek 2004 TAP dorostenci mladší Ano
33 Martin Vlček 2001 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci starší Ano
34 Adéla Králová 2011 Amatér předžákyně mladší Ano
35 Michaela Fryčková 1999 Amatér ženy Ano
36 Vojtěch Kozák 2009 Amatér předžáci starší Ano
37 Barbora Beroušková 2000 Sport Club Plzeň ženy Ano
38 Otakar Kučera 1945 Amatér veteráni III Ano
39 Olga Červená 1964 BK Elán Zruč veteránky II Ano
40 Tereza Kryčová 2001 TJ Lokomotiva Plzeň dorostenky starší Ano
41 Jindra Zahálková 1961 KB Chlumčany veteránky II Ano
42 Pavla Šmídová 1989 AK Škoda Plzeň ženy Ano
43 Martin Šmíd 1980 Střelka Brno muži Ano
44 Karolína Minaříková 2009 Amatér předžákyně starší Ano
45 Petr Minařík 1976 SKP Rokycany veteráni I Ano
46 Pavel Burt 1997 SPORT CLUB PLZEŇ muži Ano
47 Dominika Nováková 2012 Sport Club Plzeň předžákyně mladší Ano
48 Martina Nováková 1976 Sport Club Plzeň veteránky I Ano
49 Josef Bečvář 1980 Amatér muži Ano
50 Michaela Šnebergerová 1990 Amatér ženy Ano
51 Eva Fikrlová 2005 Amatér žákyně starší Ano
52 Petra Šmákalová 1977 Sokol SG Plzeň Petřín veteránky I Ano
53 Zuzana Šmákalová 2008 Sokol SG Plzeň Petřín žákyně mladší Ano
54 Barbora Šmákalová 2005 AC Nýřany žákyně starší Ano
55 Marek Praum 2010 Ak Škoda Plzeň předžáci starší Ano
56 Aneta Korjenková 1987 Pilsenman Club ženy Ano
57 Kateřina Ždychová 1987 Pilsenman Club ženy Ano
58 Kristýna Junková 1987 Pilsenman Club ženy Ano
59 Lukáš Lexa 1987 Pilsenman Club muži Ano
60 Vojtěch Študent 1986 Pilsenman Club muži Ano
61 Mikuláš Splítek 1987 Pilsenman Club muži Ano
62 Tomáš Eisner 1987 Pilsenman Club muži Ano
63 Kristýna Junková 1979 Pilsenman Club ženy Ano
64 Matěj Bejda 2014 BK ELÁN ZRUČ předžáci mladší Ano
65 Stanislav Rada 1986 Amatér muži Ne
66 Klára Němečková 1990 Amatér ženy Ne
67 Martina Řáhová 2006 Sport klub Plzeň žákyně starší Ano
68 Pavel Bouda 1957 Axon veteráni III Ano
69 Pavel Bouda 1957 Axon veteráni III Ano
70 Veronika Broulíková 2011 AK ŠKODA předžákyně mladší Ano
71 Sofie Broulíková 2013 Amatér předžákyně mladší Ano
72 Matěj Kozák 2006 SPORT CLUB PLZEŇ žáci starší Ano
73 Kateřina Soumarová 2000 SCPL ženy Ano
74 Miroslava Gécová 1985 Amatér ženy Ano
75 Eva Nováková 1977 SCPl veteránky I Ano
76 Zuzana Nosková 1977 Amatér veteránky I Ano
77 Aneta Bělová 2005 AK Škoda Plzeň žákyně starší Ano
78 Aneta Havlová 2004 AK ŠKODA dorostenky mladší Ano
79 Viktor Rumpík 1988 Lokomotiva Beroun muži Ano
80 Kateřina Bohůnková 2005 Klub biatlonu Plzeň-Litice žákyně starší Ano
81 Vojtěch Decker 2004 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
82 Matouš Decker 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žáci mladší Ano
83 Tomáš Stančík 1976 Amatér veteráni I Ano
84 Daniela Vyzrálová 1976 Amatér veteránky I Ne
85 Zuzana Wolfová 2000 SPORT CLUB PLZEŇ ženy Ano
86 Magdaléna Legátová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žákyně mladší Ano
87 Kryštof Pelnář 2009 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
88 Veronika Meczlová 1996 AK Škoda Plzeň ženy Ano
89 Kristýna Havelková 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
90 Lenka Kristová 1956 Amatér veteránky III Ano
91 Karolína Konrádyová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žákyně mladší Ano
92 Barbora Křížková 2015 Amatér předžákyně mladší Ano
93 Klára Slavíková 2008 LK Škoda Plzeň žákyně mladší Ano
94 Vítek Poděbradský 2007 Senco Doubravka žáci mladší Ano
95 Viktorie Poděbradská 2011 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
96 Zuzana Piknerová 2003 Sokol Petřín dorostenky mladší Ano
97 Tomáš Kraus 1984 Sunny Runners Plzeň muži Ano
98 Jiří Rosol 1974 lokomotiva beroun veteráni I Ano
99 JÁN KORYTÁR 1952 AC FALCON ROKYCANY veteráni III Ano
100 Magdaléna Nováková 2013 Amatér předžákyně mladší Ano
101 Jakub Novák 2015 Amatér předžáci mladší Ano
102 Tomáš Maur 1978 Amatér veteráni I Ne
103 Michaela Kadlecova 2011 Amatér předžákyně mladší Ano
104 Matyáš Kadlec 2011 Amatér předžáci mladší Ano
105 Vítězslav Dvořák 1983 Amatér muži Ano
106 Martin Černý 1991 Amatér muži Ne
107 Lucie Ledvinová 1985 Sunny Runners Plzeň ženy Ano
108 Michal Dyntar 1963 TJ Prazdroj veteráni II Ano
109 Anna Dyntarová 2006 TJ Prazdroj žákyně starší Ano
110 Veronika Nimbergerová 1969 Amatér veteránky I Ne
111 Markéta Nyklesová 2003 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenky mladší Ano
112 Diana Doležalová 2004 SCPL dorostenky mladší Ano
113 Kateřina Paverová 2005 AK Škoda Plzen žákyně starší Ano
114 Lukáš Pavera 2008 AK Škoda Plzen žáci mladší Ano
115 Karolína Paverová 2011 Amatér předžákyně mladší Ano
116 Adam Martinovský 2006 Amatér žáci starší Ano
117 Eliška Svobodová 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
118 Matylda Houdková 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
119 Věra Hupáková 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
120 Andrea Albrechtová 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
121 Antonín Pták 2009 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
122 Daniel Hauer 2010 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
123 Jan Hlávka 2006 Amatér žáci starší Ano
124 Anna Votavová 1999 Sport Club Plzeň ženy Ano
125 František Hlávka 2010 Sokol Újezd předžáci starší Ano
126 Marie Řáhová 2001 Amatér dorostenky starší Ne
127 Petr Bartoš 1978 UWG veteráni I Ano
128 Lenka Bartošová 1982 UWG ženy Ano
129 Dominik Bartoš 2009 UWG mini předžáci starší Ano
130 Kristýna Bartošová 2006 UWG mini žákyně starší Ano
131 Vojta Sýkora 2005 Sport Club Plzeň žáci starší Ano
132 Nela Strobachová 2009 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
133 DANIEL MELICHAR 1973 Amatér veteráni I Ano
134 Stella Böhmová 2005 AK Škoda žákyně starší Ano
135 Karolína Nová 2013 Amatér předžákyně mladší Ano
136 Kryštof Nový 2015 Amatér předžáci mladší Ano
137 Nikita Villino 2006 SC PLZEŇ žáci starší Ano
138 David Urban 2010 AKM Škoda Plzeň předžáci starší Ano
139 Tereza Hauerová 2013 Amatér předžákyně mladší Ano
140 Jan Pavera 1975 Amatér veteráni I Ano
141 Jitka Brožová 1981 Amatér ženy Ano
142 Miloš Chytil 1973 CK Sport Beran Chrást veteráni I Ano
143 Kateřina Chytilová 2008 Triatlon Plzeň žákyně mladší Ano
144 Adéla Chytilová 2004 Triatlon Plzeň dorostenky mladší Ano
© 2010-2018 SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.