Běh Borským parkem 2019

O běhu | Pozvánka | Propozice | Mapa | Přihláška | Seznam závodníků | Výsledky

# Jméno Ročník Klub Kategorie Zaplaceno
1 Adam Horník 2001 SPORT CLUB PLZEŇ muži Ano
2 Martin Kočandrle 2002 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci starší Ano
3 Barbora Beroušková 2000 SCPL ženy Ano
4 Kateřina Razýmová 1991 SCPL ženy Ano
5 Alice Štajnerová 2017 Amatér přípravka Ano
6 Tomáš Peteřík 1980 AT Dian muži Ano
7 Veronika Meczlova 1996 AK ŠKODA Plzeň ženy Ano
8 Anna Čadková 2013 Amatér předžákyně mladší Ano
9 Adriana Zemková 2008 Amatér žačky mladší Ano
10 Tomáš Krátký 2008 kola-bbm.cz žáci mladší Ano
11 Viktorie Poděbradská 2011 AK Škoda Plzeň předžákyně starší Ano
12 Ema Jiříkovičová 2010 Amatér předžákyně starší Ano
13 Klára Jiříkovičová 2012 Amatér předžákyně mladší Ano
14 Eliška Svítková 2015 Školka Na Dvorku Koterov přípravka Ano
15 Sebastian Svítek 2017 Školka Na Dvorku Koterov přípravka Ano
16 Vojta Lucas Rosocha 2011 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV předžáci starší Ano
17 Johana Kateřina Červenà 2015 Školka Na Dvorku Koterov přípravka Ano
18 Dominik Zemko 2010 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV předžáci starší Ano
19 Sara Zemková 2013 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV předžákyně mladší Ano
20 Jan Klosse 2005 Klub biatlonu Plzeň-Litice dorostenci mladší Ano
21 Kryštof Svoboda 2014 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV přípravka Ano
22 Kristýna Keňová 2005 Amatér dorostenky mladší Ano
23 Jakub Černý 2009 Tap Plzeň žáci mladší Ano
24 Jan Černý 2012 Tap Plzeň předžáci mladší Ano
25 Bartoloměj Hurda 2008 kola-bbm.cz žáci mladší Ano
26 Adam Cvikl 2013 TJ Sokol SG Plzeň Petřín předžáci mladší Ano
27 Jakub Lavička 2013 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín předžáci mladší Ano
28 Romana Popovičová 1994 Amatér ženy Ano
29 Pavel Bouda 1957 Axon muži nad 60 let Ne
30 Martina Hlavackova 2011 Školka na dvorku Koterov předžákyně starší Ano
31 Barbora Kadlecová 2007 LK Škoda žačky starší Ano
32 Žofie Kadlecová 2009 LK Škoda žačky mladší Ano
33 Zuzana Kadlecová 1974 LK Škoda ženy nad 40 let Ano
34 Anežka Baráková 2014 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV přípravka Ano
35 Helena Adamcová 1975 PSP Klub koloběhu Plzeň ženy nad 40 let Ne
36 Tereza Farkašová 2011 Školka Na Dvorku Koterov předžákyně starší Ano
37 Barbora Farkašová 2017 Školka Na Dvorku Koterov přípravka Ano
38 Jan Majer 1973 Silvini Madshus team muži nad 40 let Ano
39 Kateřina Turková 2016 Školka Na Dvorku Koterov přípravka Ano
40 Dominik Němeček 2014 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV přípravka Ano
41 David Reis 2013 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV předžáci mladší Ano
42 Daniel Klabačka 2012 HC Meteor Třemošná předžáci mladší Ano
43 Eli Anna Milfait 2013 Sci Nordico Marmolada předžákyně mladší Ano
44 Jaroslav Rainiš 1976 Amatér muži nad 40 let Ano
45 Ivan Rainiš 1974 Amatér muži nad 40 let Ano
46 Šimon Rainiš 2002 Amatér dorostenci starší Ano
47 Matěj Rainiš 2002 Amatér dorostenci starší Ano
48 Tereza Šteflíčková 2014 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV přípravka Ano
49 Filip Kos 2012 Amatér předžáci mladší Ano
50 Adam Kos 2015 Amatér přípravka Ano
51 Julie Čechurová 2013 ŠKOLKA NA DVORKU - KOTEROV předžákyně mladší Ano
52 Kryštof Čechura 2016 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV přípravka Ano
53 Fabián Metlička 2015 Amatér přípravka Ano
54 Tobiáš Metlička 2013 Amatér předžáci mladší Ano
55 Barbora Metličková 2006 Amatér žačky starší Ano
56 Tereza Kučerová 2011 Amatér předžákyně starší Ano
57 Petr Janový 1945 AC-Trial Plzeň muži nad 70 let Ano
58 Vojtěch Kuťák 2012 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV předžáci mladší Ano
59 Anna Bělová 2012 Amatér předžákyně mladší Ano
60 Barbora Bělová 2016 Amatér přípravka Ano
61 Antonín Běl 2017 Amatér přípravka Ano
62 Pavla Šmídová 1989 AK Škoda Plzeň ženy Ano
63 Anna Šmídová 2018 Amatér přípravka Ano
64 Martin Šmíd 1980 Střelka Brno muži Ano
65 Matěj Štěpnička 2013 Školka Na Dvorku Koterov předžáci mladší Ano
66 Petr Minařík 1976 SKP Rokycany muži nad 40 let Ano
67 Ema Potůčková 2012 SCPl předžákyně mladší Ano
68 Filip Horváth 2010 Judo club Plzwň předžáci starší Ano
69 Eliška Lukášová 2012 Amatér předžákyně mladší Ano
70 Martina Nováková 1976 Sport Club Plzeň ženy nad 40 let Ano
71 Dominika Nováková 2012 Sport Club Plzeň předžákyně mladší Ano
72 Iveta Nesnídalová 1979 Amatér ženy nad 40 let Ano
73 Karel Zapletal 1982 Amatér muži Ne
74 Zuzana Klásková 1992 Forrest gump team ženy Ano
75 David Fenderl 1991 Amatér muži Ne
76 Magdalena Rutarová 2010 Flik flak předžákyně starší Ano
77 Kateřina Rutarová 2010 Amatér předžákyně starší Ano
78 Karolína Rutarová 2007 Amatér žačky starší Ano
79 Jaroslav Novák 1941 KVS Plzeň muži nad 70 let Ano
80 Katerina Chytilová 2008 Triatlon Plzen žačky mladší Ano
81 Katerina Chytilová 2008 Triatlon Plzen žačky mladší Ano
82 Adéla Kočandrlová 2004 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenky mladší Ano
83 Tomáš MINAŘÍK 2011 PSC v Plzni předžáci starší Ano
84 Karolína MINAŘÍKOVÁ 2009 PSC v Plzni žačky mladší Ano
85 Václav Podlena 1984 Amatér muži Ano
86 Patrik PEROUTKA 2009 PSC v Plzni žáci mladší Ano
87 Tobiáš PEROUTKA 2014 PSC v Plzni přípravka Ano
88 Štěpán ŠVEHLA 2012 PSC v Plzni předžáci mladší Ano
89 Jindra Zahálková 1961 KB Chlumčany ženy nad 50 let Ano
90 David Blum 2010 AS Škoda Plzeň předžáci starší Ano
91 Silvie Pleskotová 2008 Plzeňská sportovní žačky mladší Ano
92 Barbora Křížková 2015 Amatér přípravka Ano
93 Kryštof Křížek 2017 Amatér přípravka Ano
94 Michal Tanzer 1965 SCPL muži nad 50 let Ano
95 Dominik Brokeš 2010 AK ŠKODA PLZEŇ předžáci starší Ano
96 Emma Prokopová 2012 Amatér předžákyně mladší Ano
97 Miroslav Prokop 1988 Amatér muži Ano
98 Denisa Prokopová 1988 Amatér ženy Ano
99 Barbora Vaňková 2005 Amatér dorostenky mladší Ano
100 Mikuláš Franěk 2012 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
101 Matylda Houdková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
102 Věra Hupáková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
103 Valerie Keslová 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
104 Eliška Maříková 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
105 Eliška Suchá 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
106 Viktorie Vanžurová 1996 AK ŠKODA Plzeň ženy Ne
107 Kryštof Pelnář 1996 AK ŠKODA Plzeň ženy Ne
108 Matyáš Volek 2009 AK ŠKODA Plzeň žáci mladší Ano
109 Tomáš Zapletal 2009 AK ŠKODA Plzeň žáci mladší Ano
110 Viktorie Borovanská 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
111 Barbora Drncová 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
112 Viktorie Jurčová 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
113 Hana Maršálková 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
114 Kateřina Nováková 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
115 Julie Páníková 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
116 Nela Šilhánková 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
117 Michaela Škudrnová 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
118 Kristýna Štruncová 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
119 Antonie Zimmelová 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
120 Aleš Hupák 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
121 Lukáš Prokop 2012 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
122 Alexej Souček 2012 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
123 Jan Šiler 2012 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
124 Karel Vaněk 2012 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
125 Viktorie Vanžurová 2009 AK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
126 Kryštof Pelnář 2009 AK ŠKODA Plzeň žáci mladší Ano
127 Adéla Brejníková 2009 AK ŠKODA PLZEŇ žačky mladší Ano
128 Matouš Brejník 2012 Plzeň Letná předžáci mladší Ano
129 Darina Spoustová 2006 Amatér žačky starší Ano
130 Tereza Kryčová 2001 TJ Lokomotiva Plzeň ženy Ano
131 Štěpán Zuna 2004 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
132 Věra Volenová 1980 Amatér ženy Ano
133 Daniel Volena 2010 Amatér předžáci starší Ano
134 Vojtěch BLAŽEK 2007 PSC v Plzni žáci starší Ano
135 Martina Řáhová 2006 SCPL Plzeň žačky starší Ano
136 Markéta Nyklesová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žačky starší Ano
137 Karolína Nyklesová 2003 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenky starší Ano
138 Štěpán Rusňák 2006 BK Elán Zruč žáci starší Ano
139 Petr Hrbáček 2013 AK ŠKODA Plzeň předžáci mladší Ano
140 Jan Rusňák 2009 AK Škoda Plzeň žáci mladší Ano
141 Tomáš Horský 2009 TJ Sokol Petřín žáci mladší Ano
142 Magdaléna Legátová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žačky starší Ano
143 Matěj Kozák 2006 SPORT CLUB PLZEŇ žáci starší Ano
144 Vojtěch Kozák 2009 SPORT CLUB PLZEŇ žáci mladší Ano
145 Martina Tyrnerová 1990 LK Škoda Plzeň ženy Ano
146 Vojtěch Tyrner 2016 LK Škoda Plzeň přípravka Ano
147 Stanislav Rauch 1982 USK CS Plzeň muži Ano
148 Iva Rauchová 1983 USK CS Plzeň ženy Ano
149 Tobiáš Rauch 2013 USK CS Plzeň předžáci mladší Ano
150 Jonáš Rauch 2015 USK CS Plzeň přípravka Ano
151 Michal Dostál 1980 Amatér muži Ano
152 Liliana Rotariu 2012 AK ŠKODA Plzeň předžákyně mladší Ano
153 Julie Beránková 2010 USKCS Plzeň předžákyně starší Ano
154 Hedvika Beránková 2008 USKCS Plzeň žačky mladší Ano
155 Lucie Vyhnánková 2009 AK ŠKODA PLZEŇ žačky mladší Ano
156 Petr Stehlik 1977 Amatér muži nad 40 let Ne
157 Pavel Stehlík 2015 ŠKOLKA NA DVORKU KOTEROV KOTEROV přípravka Ano
158 Veronika Nyklesová 2011 Amatér předžákyně starší Ano
159 Jakub Pyšný 2006 SPORT CLUB PLZEŇ žáci starší Ano
160 David Jandoš 2008 Amatér žáci mladší Ano
161 Gabriela Königsmarková 2015 Amatér přípravka Ano
162 Petr Šturm 2015 Forrest Gump team přípravka Ano
163 Tereza Šturmová 2012 TJ Sokol SG Plzeň - Petřín předžákyně mladší Ano
164 Jan Bíba 1976 Triatlon Plzeň muži nad 40 let Ne
165 Mikuláš Bíba 2007 TAP Plzeň žáci starší Ano
166 Tadeáš Bíba 2010 TAP Plzeň předžáci starší Ano
167 Martin Černý 1991 Amatér muži Ne
168 Michaela Petříková 1987 Amatér ženy Ne
169 Dominik Langmajer 2013 Amatér předžáci mladší Ano
170 Jindřich Hasman 2012 Amatér předžáci mladší Ano
171 Vojtěch Sýkora 2005 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
172 Vojtěch Forman 2016 Amatér přípravka Ano
173 Vojtěch Ježek 2005 SCPL dorostenci mladší Ano
174 Martin Ježek 1964 Amatér muži nad 50 let Ano
175 Martin Nosek 2004 TAP dorostenci mladší Ano
176 Zuzana Nosková 1977 Amatér ženy nad 40 let Ano
177 Ondřej Sušický 2002 Amatér dorostenci starší Ano
178 Julie Sušická 2004 Amatér dorostenky mladší Ano
179 Pavel Nosek 1975 Amatér muži nad 40 let Ano
180 Ludmila Lacinová 1975 Amatér ženy nad 40 let Ne
181 Tomáš Řeboun 2010 FBC GoGo Horšovský Týn předžáci starší Ano
182 Zdeněk Fikrle 1960 Amatér muži nad 50 let Ano
183 Matouš Solnař 2010 LK Škoda předžáci starší Ano
184 Šimon Solnař 2010 LK Škoda předžáci starší Ano
185 Lucie Churavá 2008 TAP Plzeň žačky mladší Ano
186 Veronika Churavá 2005 TAP Plzeň dorostenky mladší Ano
187 Tomáš Nykles 1976 Amatér muži nad 40 let Ano
188 Karolína Konrádyová 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žačky starší Ano
189 Petr Kuželka 1964 Condor bike team muži nad 50 let Ano
190 Adam Potůček 2010 SPORTCLUB PLZEŇ předžáci starší Ano
191 Eva Nováková 1977 SPORTCLUB PLZEŇ ženy nad 40 let Ano
192 Eliška Tanzerová 1994 Amatér ženy Ano
193 Nikola Hatová 2001 Klub biatlonu Plzeň-Litice ženy Ne
194 Mikuláš Michalík 2018 Amatér přípravka Ano
195 Jakub Šašek 2014 Amatér přípravka Ano
196 Petr Šašek 2016 Amatér přípravka Ano
197 Tomáš Kopelent 1985 Amatér muži Ano
198 Jan Zýka 2011 LK ŠKODA Plzeň předžáci starší Ano
199 Anna Zýková 2009 LK ŠKODA Plzeň žačky mladší Ano
200 Matouš Decker 2007 SPORT CLUB PLZEŇ žáci starší Ano
201 Vojtěch Decker 2004 SPORT CLUB PLZEŇ dorostenci mladší Ano
202 Tadeáš Sýkora 2009 Sport CLUB PLZEŇ žáci mladší Ano
203 Dora Sýkorová 2011 Sport CLUB PLZEŇ předžákyně starší Ano
204 Jiří Sýkora 1977 Sport CLUB PLZEŇ muži nad 40 let Ano
205 Marek Patras 2010 AK Škoda Plzeň předžáci starší Ano
206 Natalie Nyklesova 2007 DHC Plzen žačky starší Ano
207 Milan Černý 1951 Sportovní Club Černý muži nad 60 let Ano
208 Petra Šmákalová 1977 Sokol SG Plzeň Petřín ženy nad 40 let Ne
209 Zuzana Šmákalová 2008 AC Nýřany žačky mladší Ano
210 JÁN KORYTÁR 1952 AC FALCON ROKYCANY muži nad 60 let Ano
211 Kamila Peštová 2007 USK CS Plzeň žačky starší Ano
212 Kryštof Razým 2015 SPORT CLUB PLZEŇ přípravka Ano
213 Michal Tichý 2007 PPL kanoistika žáci starší Ano
214 Jitka Tichá 1978 Amatér ženy nad 40 let Ne
215 Karolína Voříšková 2006 Slavia VŠ Plzeň žačky starší Ano
216 Petra Zuzáková 1988 Amatér ženy Ne
217 Nikol Zuzáková 2011 Amatér předžákyně starší Ano
218 Vítek Zuzák 2017 Amatér přípravka Ano
219 Jiří Zuzák 1981 Amatér muži Ne
© 2010-2019 SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.